Lütfen Bekleyin...

BIORICHI KROYTER 110 BİTKİ YAĞI

 

KROYTER 110 BİTKİ YAĞI  Fiyatı_37TL

Vücut ve kasların ferahlatılması, masajı ve bakımı, Kroyter 110 bitkinin hayat gücünü birleştiren yağ. Kroyter 110 bitki yağı, 110 bitkinin gücü, Aloe Vera özü, avokado yağı, jojoba yağı, E vitamini, F vitamini… 110 ayrı bitkinin yaşam gücünü içinde barındıran hoş kokulu masaj ve bakım yağı! Cildinizi nemlendirir, cildinize esneklik verir. İyileştirici etkileriyle mucizevî bir yağ olan kroyter 110 bitki yağı; Kas ve sinir sıkışmalarında, kas tutulmalarında, gerilmelerinde problemli yere masaj yaparak uygulayarak sorunlu bölgenin rahatlamasını sağlar. 
Krauteröl Yağı, sadece cildinize bakım yapmakla kalmaz sağlık problemi yaşadığınız birçok konuda iyileştirici etki gösterir.
*Cildinize bakım yapmak için bütün vücudunuza masaj yapın. Banyodan sonra yapacağınız masajlarda normal masaj yağına birkaç damla Krauteröl Bitki Yağı katın.
*Ter kokusunu gidermek için sabah ve akşam banyodan sonra 2-4 damla yağı göğsünüze, boynunuza, ensenize, sırtınıza, kollarınıza, ayaklarınıza ve tabanlarınıza ovarak yedirin.
*Yorgunluğu ve baş ağrısını gidermek için alnınıza, şakaklarınıza, kafa derinize ve ensenize damlatacağınız 2-4 damla yağı ovuşturarak yedirin.
*Spor yapmadan, yola çıkmadan, dağa tırmanmadan 1 gün önce, omuzlarınıza baldırlarınıza ve tabanlarınıza yeterli miktarda kroyter 110 yağıyla masaj yapın.
*Diş ve ağız boşluğu bakımınızda (boğaz ağrısı, aft, diş eti çekilmeleri vb. durumlarda) suya birkaç damla yağ damlatıp gargara yapın ya da birkaç damla yağ damlattığınız pamukla dişetlerinizi ovun, pamuğu aft olan bölgeye bastırın.
*Burun tıkanıklıklarını açmak için, 2-4 damla yağı sıcak suya damlatın, oluşan su buharını içinize çekin.
*Öksürüğü gidermek için, göğsünüze sürüp, üzerini sıcak bir havlu ile kapatın.
*Kas sıkışmalarında, bel fıtığında sorunlu bölgeye masaj yapın.
*Mekânların güzel kokması için, bir kap içindeki suya birkaç damla damlatın ve bu kabı oda içinde bulundurun.

KROYTER 110 BİTKİ YAĞI ETKİLERİ

Bitkilerin yapraklarından, köklerinden, meyvelerinden ve diğer kısımlarından elde edilen doğal bitkisel yağlar konsatresi. ALOE VERA özü katkılı yağ, doğal cilt nemlendiricisidir. Bu ürünün bileşiminde bulunan, cilt bakımında kullanılan iyi birçok önemli madde arasından cilde yumuşaklık veren nemliliğini koruyan avokado yağını bir de cildin düz ve parlak olmasını sağlayan jojoba yağını ayırabiliriz. Bunun yanında E ve F vitaminleri de içermektedir. Solunum sisteminin grip durumlarında kolaylaştırılması Ateş düşürücü olarak bir haylı etkilidir
Yağ ile göğüse masaj yapılması süretiyle-brönşit ve öksürüğe iyi gelir.
Boğaz iltihabına, kötü ağı kokusunu giderir, diş ve dişeti, ağız boşluğu (aft doğrusu pamukçuk belirtilerinde) bakımında kullanılır, bu uygulama için yağ su içinde seyreltilir ve gargara yapılır.
Yorgunluk belirtilerinde bütün vücudun masajında kullanılır. Spor yapmadan yola çıkmadan önce adalelere koruyucu masaj uygulanmasında kullanılır. Yaşadığımız mekanın ferahlatılmasında kullanılır. Kötü kokuların,özelikle de ter kokusunun giderilmesinde etkilidir. Ayak ağrılarında, baş ağrılarında, omuz tutulmalarında kasları gevşetmek için kullanılır. Ferahlamak, kötü kokuların, özelikle de ter kokusunun giderilmesinde sabah ve akşam banyodan sonra 2-4 damla yağ göğsünüze, boyuna, enseye, sırta, kollara, ayaklara ve tabanlara, ovarak yedirilir. Yorgunluk ve bitkinlik belirtilerinde; alnınıza, şakaklarınıza, kafa derinize ve ensenize kroyter 110 yağı ile masaj yapın.

İletişim telefonu: 05322508594    37_TL