Lütfen Bekleyin...

BIORICHI-ALASKA-JEL

www.bitkiselkremler.net/Alaska jelMORLUKLAR VE AĞRILAR İÇİN ALASKA JEL   17_TL 

Düştünüz ya da bir darbe aldınız… Özel formülüyle cildinizde oluşan morlukların kısa sürede iyileşmesini sağlar, ağrınızı azaltır. İçindeki okaliptüs ve mentol sayesinde ferahlatır ve serinlik verir. Sakatlanmalardan, burkulmalardan, darbelerden sonra oluşan kas ve eklemlerdeki ağrıları azaltır. Kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı olur, cildi yeniler. Sıcak yaz günlerinde ve yoğun aktivitelerden sonra cilde serinlik verir. Yüksek ateşin düşürülmesine yardımcı olur. Menopoz sırasında yaşanan ateş basmalarında ferahlık verir.

Yüksek ateş belirtilerinde ve yorucu işler sonrasında cildin doğal yolla serinlenmesine sağlar.

Okaliptus ve mentol sayesinde cildi canlandırır, tazeler ve ferahlatır ve serinlik verir.

Sıcak yaz günlerinde, araba yolculuklarında, spor aktivitelerinde, yürüyüşlerde ve tatillerde mükemmel tazelik ve serinlik verir.

Soğuk algınlığına iyi gelir, yanık vakaların üzerine etkilidir. Romatizma hastalıklarda tavsiye edilir.

Adale ve eklemlerde görülen rahatsızlıkları hafifletir. Ağrılı yerin masajında iyi gelir.

Ateş düşürücü etkisi yapar. Soğuk algınlığa iyi gelir.(inhalasyon yoluyla)  Kan dolaşımını iyileştirir, cilde canlılık verir.

Yüksek ateş belirtilerinde ve yorucu işler sonrasında,cildin doğal yolla serinlenmesini sağlar.

Sıcak yaz günlerinde hoş bir serinlik ve canlılık duygusunu verir: ister plajda,ister dağda geçirilen tatil günlerinin olmazsa olmazlarındandır, araba ile yapılan uzun yolculuklarda, gezintilerde, başınız ağrıdığında ferahlatır.

www.bitkiselkremler.net/alaska jelKullanımı   Sorunlu olan yere (alın, ense, şakaklar, burnun alt yanı, gögüs, sırt, eller, tabanlar, baldırlar...) ince bir tabaka halinde sürülür. İhtiyaca göre hafifçe ovulur. Kolay sürülür, çabuk emilir, leke yapmaz.

Romatizmalı rahatsızlıklar, Birinci derecede yanıklar, Burun deliklerinin tıkanmasına neden olan nezle vakalarında yapılan inhalasyonlar, Soğuk algınlıkları, Baş ağrıları, Spor zedelenmeleri, Yorucu işler sonucu ortaya çıkan lif gerilmeleri ve burkulmalar, Adale ağrıları ile vuruklar, Şiş ve ağrılı ayaklar, Eklem rahatsızlıkları ve böcek sokmalarından sonra ortaya çıkan belirtileri hafifletir.

Not Göz, mukoza(burun ve ağız içi) ve açık yara ile temas etmemelidir. Küçük çocuk ve süt bebeklerde kullanılması tavsiye edilmez.

İletişim telefonu: 05322508594  33_TL