Lütfen Bekleyin...

Biorichi yeni ürünler

BIORICHI SAÇ BAKIM SETİ  Fiyatı: 62 TL

 Kaşıntılara ve saçların vaktinden önce dökülmesine karşı ikili etki.
Saç tentüründen ve şampuanından oluşan saç bakım seti, şifalı bitki özleri ve vitaminler içerir. Saç diplerinin kaşıntısında ve yapısal hasarlarda güçlü bir bakım ve iyileştirici etki yapar.
Saç Tentürü: Bitkilerden elde edilen aktif maddeler içeren saç besinidir. Aktif maddeler ürünün kendine özgü kokusunu belirler. 3 aylık kullanım içindir.
Uygulama: Mevcut saç dolgunluğuna bağlı olarak sabah ve akşam düzenli şekilde, 1 pipet tentürü saç derisinin üzerine sürün ve yumuşak bir şekilde masaj yaparak deriye yedirin.
Saç Şampuanı: Kaşıntıları ve buna bağlı olarak saç dökülmelerini önleyen özel bir bakım şampuanıdır. Yoğunlaştırılmış aktif maddeler sayesinde, olumsuz dış etkenlere maruz kalan saç tellerini özenle ve iyice temizler. Saçların kurumasını önler. Hücre dokularına ihtiyaç duyulan besin maddelerini sağlamasının yanı sıra kafa derisine canlılık verir. Kükürt, amino asitler gibi saç bakım araştırmalarının çok yönlü aktif maddelerini, B vitaminleri, ısırgan otu, huş ağacı, at kestanesi, at kuyruğu özü içerir. Sentetik kokular içermez.
Uygulama: Haftada 1-2 kez nemli saç üzerine sürün ve masaj yaparak uygulayın. Ardından durulayın. İkinci kez şampuan sürün ve birkaç dakika saça etki etmesini bekleyin. Tekrar bol suyla durulayın.

BIORICHI ANTİ-SELÜLİT KREMİ  Fiyatı: 56 TL

 Sıkı bir cilt için; sarmaşık, ginkgo ve guarana….
Özellikle basen ve bacaklardaki selülit sorununu ortadan kaldırmayı hedefleyen özel bir üründür. Kan dolaşımını hızlandıran, cildi sıkılaştıran bitkisel özler sayesinde sorunlu bölgelerin görünümü hızla düzelir. İstenilen etkinin sağlanabilmesi için düzenli ve masaj yaparak kullanılması gerekir.

Kullanım: Günde iki veya üç kez, sorunlu bölgeye sürün ve masaj yaparak cilde yedirin.
Selülitlerle mücadelede düzenli şekilde masaj yapılması başarılı sonuç alınması için önemlidir.

BIORICHI KIRIŞIKLIK KARŞITI GÖZ KREMİ  Fiyatı: 41 TL

 Pürüzsüz bir göz çevresi…
Avokado yağı ve E vitamini içeren bu krem, ilerleyen yaşla birlikte göz çevresinde oluşan kırışıklıkların azaltılmasına ve kırışık oluşumunun kontrol altına alınmasına yardımcı olur.

Kullanım: Temizlenmiş göz çevresine, sabah ve akşam hafifçe masaj yaparak yedirin.

BIORICHI JOJOBA VÜCUT KREMİ  Fiyatı: 37 TL 

Kurumuş, çatlamış ciltlerin kurtarıcısı.
Pürüzlü ve kuru ciltleri korur, temizler; nasır ve çatlak gibi sorunlu bölgelerde iyileştirici etki yapar. Doğal jojoba yağı, jojoba bitkisinden elde edilen yağ tarzında bir balmumudur. Tüm cilt tiplerinin ihtiyaçlarını karşılayabilen, enerji ve canlılık kaynağıdır. Cilt üzerinde, aşırı nem kaybını önleyen, cildi kurumaktan koruyan ve çevrenin zararlı etkilerini engelleyen koruyucu film tabakası oluşturur. Cildi yeniler, derinlemesine nemlendirir ve besler. Daha ilk sürüldüğü andan itibaren, cilt daha parlak ve yumuşak bir görünüme kavuşur, cildin yaşlanma süreci yavaşlamaya başlar. Kırışıkların oluşmasını önleyici etkisi vardır, cilde sıkılaştırır. Tüm vücutta kullanılabilir fakat özelikle ellerde, dizler, dirsekler ve dış etkenlere maruz kalan diğer bölgelerde, soyulma eğilimi gösteren kuru ,kaba ve çatlak ciltlerin bakım ve korunmasında etkilidir. 

Kullanım: Her gün temiz cilt üzerine, sabahları ve/veya akşamları özellikle pürüzlü ve kuru bölgelere, ellere, dirseklere, çatlamış ve nasırlaşmış noktalara masaj yaparak dağıtın.

BIORICHI ALTIN GECE KREMİ   Fiyatı: 56 TL 

Geceleri yenilenen ciltler…
Cildi besler ve hücrelerin yenilenmesi için gereken vitaminleri sağlar. Cildi yumuşak ve pürüzsüz yapar. Cilde doğal bir direnç ve kaybolan nemi kazandırır. Bu kremin sürekli kullanımı cilde yıllar boyunca sürecek esneklik, yumuşaklık ve ferahlık kazandırır. Her cilt tipine uygundur (hassas ciltler dahil) ve gece kremi olarak kullanılır.
Altın Krem, özel ve doğal bileşimiyle cildin üst tabakasını sıkılaştırır. Hamamelis, yılan otu, lavanta, ardıç, arnika özleri, Vitamin B kompleksi, A, E, F (esansiyel yağ asitleri) vitaminleri, kolajenler, arı sütü, allantoin, jojoba yağı, havuç yağı, buğday tohumu yağı, badem yağı, avokado yağı, calendula yağı içerir.

Kullanım: Her gece temizlenmiş cilde, yüz, boyun ve dekolte bölgelerine hafif dairesel dokunuşlarla ince bir tabaka şeklinde yedirilerek sürülür.

BIORICHI ALTIN VÜCUT YAĞI  Fiyatı: 39 TL

Bitkisel yağlardan altın dokunuş…
Yüksek kaliteli doğal avokado, jojoba, E ve F vitaminli yumuşak buğday başağı yağları içerir. Tüm cilt tiplerinin günlük bakımı için kullanılan besleyici bir yağdır. Yüz bölgesi de dâhil tüm vücudun bakımı için kullanılır. Cildin sağlıklı bir görünüm almasını sağlar, esnekliğini ve dayanıklılığını korur. Yaşlanma sürecini yavaşlatır, kırışıkların vaktinden önce oluşumunu önler. Avokado yağı, cildin alt tabakalarına kadar ulaşır ve kurumasını engeller. Jojoba yağı, özelikle avokado yağı ile birlikte cilde yumuşaklık ve parlaklık verir. E ve F vitamin içerikli yumuşak buğday başağı yağı, cildin koruyucu tabakasını güçlendirir ve nemliliğini korur. Bu yağın içerdiği besleyici maddeler kan dolaşımına yardımcı olur ve hücrelerin yenilenmesini hızlandırır. Çabuk emilir, yağlı ve yapışkan bir iz bırakmaz.

Kullanım: Düzenli olarak cilde masaj yapılarak yedirilir.